Strona główna English version
Firma APMD Sp. z o.o. została założona w 2006 roku.

Decyzja o utworzeniu biura była odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na projekty oraz usługi z dziedziny zarządzania w sektorach kompleksów handlowych i budynków biurowych. APMD kontynuuje tradycje zaczerpnięte w HOK International, skąd wywodzi się większość pracowników, oferując szeroki wachlarz usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów komercyjnych i korporacyjnych.

Zespół projektantów i menagerów firmy może poszczycić się reputacją profesjonalistów, gotowych sprostać najbardziej wymagającym klientom oraz wyzwaniom, szczególnie w sektorach projektów komercyjnych, inwestycji Mixed-Use, centrów handlowych oraz inwestycji publicznych. Firma posiada również doświadczenie w dziedzinie rozbudowy istniejących centrów handlowych i budynków biurowych oraz projektach wnętrz dla dużych korporacji.

Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy w wysoko wyspecjalizowanych dyscyplinach, poparte dużą ilością projektów zrealizowanych w Polsce i na arenie międzynarodowej , znajomość środkowoeuropejskich rynków oraz doskonała znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego stawiają APMD w czołówce firm tego typu na rynku. Filozofia pracy APMD wypływa z założenia, że dostarczenie Klientowi usług najwyższej jakości uwarunkowane jest połączeniem procesów projektowania z dialogiem. Taki dialog odbywa się pomiędzy klientem, konsultantami, wykonawcami i użytkownikami. Celem tej partnerskiej współpracy jest osiągnięcie syntezy idei estetycznych, założeń funkcjonalnych, zasad zrównoważonego rozwoju, jednym słowem satysfakcji wszystkich stron.

Od momentu założenia w 2006 roku, APMD wdraża w swoich projektach i działalności zasady zrównoważonego rozwoju. Firma tworzy projekty przyjazne środowisku, energooszczędne, pomagające ulepszyć globalne warunki funkcjonowania, stosuje indywidualne podejście do Klienta oraz nieschematyczne metody dochodzenia do rozwiązań projektowych. Jednym z ważniejszych celów firmy jest utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami, budowanie wizerunku wiarygodnego partnera, który dostarcza rozwiązania najwyższej jakości w założonym czasie i budżecie.